Kvalifikacijski turnirji - seznam udeležencev, ki so se na kvalifikacijskih turnirjih uvrstili na finalni turnir.
PRIIMEK IN IME | NETO |
HCP KATERGORIJA |
KVALIFIKACIJE | |
1. | Primož Poeschl | 37 |
5,5 - 10,4 |
Golf Lipica 20.4. |
2. | Rok Sadnika | 29 |
5,5 - 10,4 |
Golf Lipica 20.4. |
3. | Ljubo Lah | 27 |
5,5 - 10,4 |
Golf Lipica 20.4. |
4. | Gordan Gašpar | 34 |
10,5 - 15,4 |
Golf Lipica 20.4. |
5. | Igor Dobovšek | 34 |
10,5 - 15,4 |
Golf Lipica 20.4. |
6. | Mitja Grašič | 33 |
10,5 - 15,4 |
Golf Lipica 20.4. |
7. | Danila Perhavec | 34 |
15,5 - 20,4 |
Golf Lipica 20.4. |
8. | Sandi Čuk | 32 |
15,5 - 20,4 |
Golf Lipica 20.4. |
9. | Devid Ferletič | 32 |
15,5 - 20,4 |
Golf Lipica 20.4. |
10. | Rok Kovačič | 35 |
20,5 - 25,4 |
Golf Lipica 20.4. |
11. | Boštjan Boltežar | 34 |
20,5 - 25,4 |
Golf Lipica 20.4. |
12. | Aleš Hvala | 33 |
20,5 - 25,4 |
Golf Lipica 20.4. |
13. |
Dejan Marič |
28 | 5,5 - 10,4 | Diners Cubo golf 19.5. |
14. |
Aljaž Krese | 28 | 5,5 - 10,4 | Diners Cubo golf 19.5. |
15. |
Miha Zajc | 26 | 5,5 - 10,4 | Diners Cubo golf 19.5. |
16. |
Jaka Cimperle | 37 | 10,5 - 15,4 | Diners Cubo golf 19.5. |
17. |
Tim Bajec | 36 | 10,5 - 15,4 | Diners Cubo golf 19.5. |
18. |
Aljoša Maksimovič | 35 | 10,5 - 15,4 | Diners Cubo golf 19.5. |
19. |
Tomaž Eržen | 37 | 15,5 - 20,4 | Diners Cubo golf 19.5. |
20. |
Tina Čuček | 30 | 15,5 - 20,4 | Diners Cubo golf 19.5. |
21. |
Vasja Fon | 29 | 15,5 - 20,4 | Diners Cubo golf 19.5. |
22. |
Jože Kampuš | 32 | 20,5 - 24,5 | Diners Cubo golf 19.5. |
23. |
Marko Raubar | 31 | 20,5 - 24,5 | Diners Cubo golf 19.5. |
24. |
Irena Vrtarič | 29 | 20,5 - 24,5 | Diners Cubo golf 19.5. |
25. |
Žagar David | 33 | 0 - 5,4 | GC Trnovo 2.6. |
26. |
Kavnik Matjaž | 28 | 5,5 - 10,4 | GC Trnovo 2.6. |
27. |
Zalašček David | 26 | 5,5 - 10,4 | GC Trnovo 2.6. |
28. |
Poschl Primož | 22 | 5,5 - 10,4 | GC Trnovo 2.6. |
29. |
Zadergal Drago | 31 | 10,5 - 15,4 | GC Trnovo 2.6. |
30. |
Brulc Aleš | 29 | 10,5 - 15,4 | GC Trnovo 2.6. |
31. |
Fajs Jože | 27 | 10,5 - 15,4 | GC Trnovo 2.6. |
32. |
Kolman Branko | 35 | 15,5 - 20,4 | GC Trnovo 2.6. |
33. |
Škrlj Matjaž | 27 | 15,5 - 20,4 | GC Trnovo 2.6. |
34. |
Bandelj Andreja | 26 | 15,5 - 20,4 | GC Trnovo 2.6. |
35. |
Berkopec Gregor | 36 | 20,5 - 29,4 | GC Trnovo 2.6. |
36. |
Lavrih Matjaž | 33 | 20,5 - 29,4 | GC Trnovo 2.6. |
37. |
Senčič Bojan | 29 | 20,5 - 29,4 | GC Trnovo 2.6. |
38. |
Kous Boštjan | 34 | 5,5 - 10,4 | GC Livada 9.6. |
39. |
Matičič Miro | 32 | 5,5 - 10,4 | GC Livada 9.6. |
40. |
Kološa Ljubomir | 31 | 5,5 - 10,4 | GC Livada 9.6. |
41. |
Banfi Damir | 39 | 10,5 - 15,4 | GC Livada 9.6. |
42. |
Pečovik Matjaž | 35 | 10,5 - 15,4 | GC Livada 9.6. |
43. |
Leban Saša | 32 | 10,5 - 15,4 | GC Livada 9.6. |
44. |
Stergar Primož | 40 | 15,5 - 20,4 | GC Livada 9.6. |
45. |
Lipnik Janez | 36 | 15,5 - 20,4 | GC Livada 9.6. |
46. |
Sedlak Mark | 32 | 15,5 - 20,4 | GC Livada 9.6. |
47. |
Petkovšek Sandi | 33 | 20,5 - 25,4 | GC Livada 9.6. |
48. |
Žnidaršič Andrej | 32 | 20,5 - 25,4 | GC Livada 9.6. |
49. |
Vrhunec Primož | 23 | 20,5 - 25,4 | GC Livada 9.6. |
50. |
Slabe Darko | 34 | 5,5 - 10,4 | GC Arboretum 15.6. |
51. |
Bojc Žiga | 30 | 5,5 - 10,4 | GC Arboretum 15.6. |
52. |
Čirič Matjaž | 28 | 5,5 - 10,4 | GC Arboretum 15.6. |
53. |
Gruban Dejan | 35 | 10,5 - 15,4 | GC Arboretum 15.6. |
54. |
Šenk Gregor | 34 | 10,5 - 15,4 | GC Arboretum 15.6. |
55. |
Pirš Rudi | 33 | 10,5 - 15,4 | GC Arboretum 15.6. |
56. |
Mesec Bojan | 35 | 15,5 - 20,4 | GC Arboretum 15.6. |
57. |
Mežnar Sebastjan | 34 | 15,5 - 20,4 | GC Arboretum 15.6. |
58. |
Zajc Primož | 33 | 15,5 - 20,4 | GC Arboretum 15.6. |
59. |
Setnikar Rok | 36 | 20,5 - 25,4 | GC Arboretum 15.6. |
60. |
Lužar Emil | 35 | 20,5 - 25,4 | GC Arboretum 15.6. |
61. |
Tepina Damjan | 32 | 20,5 - 25,4 | GC Arboretum 15.6. |
62. |
Raušl Bojan | 36 | 5,5 - 10,4 | GC Ptuj 22.6. |
63. |
Leskovar Boštjan | 36 | 10,5 - 15,4 | GC Ptuj 22.6. |
64. |
Baumhakl Zvonko | 32 | 10,5 - 15,4 | GC Ptuj 22.6. |
65. |
Osterc Žiga | 29 | 10,5 - 15,4 | GC Ptuj 22.6. |
66. |
Berger Vladimir | 35 | 15,5 - 20,4 | GC Ptuj 22.6. |
67. |
Bauman Andrej | 33 | 15,5 - 20,4 | GC Ptuj 22.6. |
68. |
Šenija Davor | 32 | 15,5 - 20,4 | GC Ptuj 22.6. |
69. |
Časar Uroš | 36 | 20,5 - 25,4 | GC Ptuj 22.6. |
70. |
Prislan Anton | 29 | 20,5 - 25,4 | GC Ptuj 22.6. |
71. |
Glasenčnik Erika | 6 | 20,5 - 25,4 | GC Ptuj 22.6. |
72. |
Marijan Vinko | 33 | 5,5 - 10,4 | GC Mokrice 30.6. |
73. |
Bojan Matkovič | 29 | 5,5 - 10,4 | GC Mokrice 30.6. |
74. |
Miro Kikelj | 36 | 10,5 - 15,4 | GC Mokrice 30.6. |
75. |
Jože Retar | 33 | 10,5 - 15,4 | GC Mokrice 30.6. |
76. |
Robert Rons | 32 | 10,5 - 15,4 | GC Mokrice 30.6. |
77. |
Aleš Maček | 23 | 15,5 - 20,4 | GC Mokrice 30.6. |
78. |
Tilen Ledič | 37 | 20,5 - 25,4 | GC Mokrice 30.6. |
79. |
Andrej Kaplja | 34 | 20,5 - 25,4 | GC Mokrice 30.6. |
80. |
Jernej Pavlič | 25 | - 5,4 | GC Livada 13.7. |
81. |
Marta Šbül | 37 | 5,5 - 10,4 | GC Livada 13.7. |
82. |
Marko Pucko | 32 | 5,5 - 10,4 | GC Livada 13.7. |
83. |
Bojan Peterka | 30 | 5,5 - 10,4 | GC Livada 13.7. |
84. |
Anton Kampuš | 40 | 10,5 - 15,4 | GC Livada 13.7. |
85. |
Franc Maučec | 38 | 10,5 - 15,4 (10-18=19) |
GC Livada 13.7. |
86. |
Igor Banič | 38 | 10,5 - 15,4 (10-18=17) |
GC Livada 13.7. |
87. |
Aleš Maček | 42 | 15,5 - 20,4 | GC Livada 13.7. |
88. |
Robert Šegula | 35 | 15,5 - 20,4 | GC Livada 13.7. |
89. |
Rudi Zupan | 33 | 15,5 - 20,4 | GC Livada 13.7. |
90. |
Bogdan Vožič | 28 | 20,5 - 25,4 | GC Livada 13.7. |
91. |
Dušan Lozinšek | 10 | 20,5 - 25,4 | GC Livada 13.7. |
92. |
Domen Slabe | 37 | 0 - 5,4 | GC Arboretum - 3.8. |
93. |
Sara Župevec | 33 | 0 - 5,4 | GC Arboretum - 3.8. |
94. |
Matic Zalokar | 33 | 0 - 5,4 | GC Arboretum - 3.8. |
95. |
Helena Hojnik | 33 | 5,5 - 10,4 | GC Arboretum - 3.8. |
96. |
Bojan Župevec | 37 | 10,5 - 15,4 | GC Arboretum - 3.8. |
97. |
Igor Petrovčič | 37 | 10,5 - 15,4 | GC Arboretum - 3.8. |
98. |
Peter Romavh | 36 | 10,5 - 15,4 | GC Arboretum - 3.8. |
99. |
Boštjan Klinec | 37 | 15,5 - 20,4 | GC Arboretum - 3.8. |
100. |
Gregor Šarkanj | 36 | 15,5 - 20,4 | GC Arboretum - 3.8. |
101. |
Živko Savič | 35 | 15,5 - 20,4 | GC Arboretum - 3.8. |
102. |
Aljaž Mitja Boltežar | 43 | 20,5 - 25,4 | GC Arboretum - 3.8. |
103. |
Matija Matic Barlič | 35 | 20,5 - 25,4 | GC Arboretum - 3.8. |
104. |
Barbara Romavh | 32 | 20,5 - 25,4 | GC Arboretum - 3.8. |
105. |
Kušar Boštjan | 37 | 5,5 - 10,4 | Golf Otočec - 31.8. |
106. |
Gruden Tomaž | 32 | 5,5 - 10,4 | Golf Otočec - 31.8. |
107. |
Tarman Božidar | 40 | 10,5 - 15,4 | Golf Otočec - 31.8. |
108. |
Zajc Božidar | 36 | 10,5 - 15,4 | Golf Otočec - 31.8. |
109. |
Jevnikar Nataša | 35 | 10,5 - 15,4 | Golf Otočec - 31.8. |
110. |
Črnak Iris | 35 | 15,5 - 20,4 | Golf Otočec - 31.8. |
111. |
Čepuran Zoran | 34 | 15,5 - 20,4 | Golf Otočec - 31.8. |
112. |
Tomaž Kavnik | 38 | 15,5 - 20,4 | Golf Otočec - 31.8. |
Več informacij bo na voljo po zaključku kvalifikacij.